Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy z sektora IT, realizującej projekty z branży finansowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Test Automation Engineer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie testów zgodną ze strategią projektową i najlepszymi praktykami rynkowymi. W zakres obowiązków wchodzić będzie m.in. definiowanie przypadków testowych, testowanie dostarczonej aplikacji, budowanie skryptów do automatycznych testów, bezpośrednia komunikacja z zespołem wytwórczym i koordynacja rozwiązywania i retestu błędów

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pisaniu skryptów testowych, automatyzacji na złożonych strukturach informatycznych
  • Znajomość testowania złożonych WebService
  • Umiejętność projektowania i wytwarzania skryptów testowych
  • Umiejętność przygotowywania danych testowych, planowania testów oraz ich wykonania
  • Umiejętność opracowywania założeń do testów automatycznych i wytwarzania skryptów
  • Umiejętność opracowania i utrzymania repozytorium skryptów testowych
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów, np. Selenium
  • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów w tym Selenium, SoupUI, JMeter, LoadRunner
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania JIRA, TestLink

Proponujemy:

  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport