Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Team Leader zespołu .NET Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą zespołu programistów, wsparcie w zakresie programowania i projektowania w zakresie:
    • rozwoju oprogramowaniu w środowisku .NET
    • integracji rozwiązań różnych firm z wykorzystaniem dostępnych API
    • bieżącej obsługi kodu,naprawy usterek oraz tworzenia nowych funkcji programu
    • edytowania automatycznego instalatora oprogramowania
    • aktualizacji dokumentacji technicznej
  • Komunikacja z Projekt Managerami odpowiedzialnymi za dany projekt
  • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych projektów
  • Wsparcie w procesie rekrutacji nowych programistów i budowania zespołu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (tytuł magistra , inżyniera , studenci ostatnich lat ) na kierunku informatyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w komercyjnych projektach programistycznych C# .NET-przynajmniej 5 lat
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem programistów
  • Praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad Clean code
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w zespole międzynarodowym)
  • efektywnej komunikacji
  • Samodzielność oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii,związanych z systemami bezpieczeństwa w technologii IP

Proponujemy:

  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dobre warunki pracy;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzenie aplikacji opartych o technologię WPF oraz wzorzec MVVM
  • Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Microsoft SQL Server
  • Doświadczenie w tworzenie instalatorów aplikacji
  • Praktyczne doświadczenie w Test Driven Development
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu architektury rozwiązań webowych lub desktopowych