2017-08-28 14:16

Dla naszego Klienta, producenta aplikacji e-commercowych skierowanych na rynek europejski, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - Symfony 2.0 lub 3.0 frameworkWarszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • realizacja zadań programistycznych
  • udział w pracach zespołu projektowego w metodologii Agile
  • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • dopracowywanie rozwiązań do standardów obowiązujących w firmie
  • tworzenie dokumentacji technicznej do dostarczanych rozwiązań
  • stałe monitorowanie trendów rozwojowych w technologiach internetowych oraz szkolenie w zakresie możliwości stosowania najnowszych rozwiązań związanych z projektami internetowymi

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość następujących technologii:
    • PHP w wersji 7.0 (znajomość frameworka Symfony będzie bardzo dużym atutem)
    • HTML5
    • CSS
  • dobra znajomość programowania obiektowego PHP OOP
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (pracą w międzynarodowym środowisku)

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynarodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w wygodnym, nowoczesnym biurze
  • kartę sportowo-rekreacyjną FitProfit
  • lodówkę wypełnioną po brzegi napojami i sokami
  • świeże owoce i przepyszną kawę

Dodatkowe atuty:

  • znajmość technologii front-end'owych:
    • JavaScript
    • jQuery
    • AngularJS
    • Bootstrap 3/4
Wyślij CV