Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior Recruitment Consultant - IT Sector Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w branży IT,
  • tworzenie i zarządzanie wewnętrzną bazą profili,
  • pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów,
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz wywiadów telefonicznych,
  • udział w spotkaniach z klientami,
  • zamieszczanie ogłoszeń,
  • pomoc w zakresie bieżących spraw organizacyjno-administracyjnych.

Oczekiwania:

  • minimum roku doświadczenia w pracy biurowej,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywności,
  • samodzielności, pozytywnego nastawienia do pracy i orientację na rezultat,
  • dyspozycyjności (praca na pełen etat - od poniedziałku do piątku),
  • umiejętności pracy w zespole, entuzjazmu, zaangażowania,
  • zainteresowania branżą HR,
  • dobrej, praktycznej znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpracę przy projektach dla prestiżowych klientów,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • biuro w dogodnej lokalizacji (okolice Placu Zawiszy),
  • pyszną kawę, casual friday, świeże owoce w biurze :-)
  • lekcje angielskiego dwa razy w tygodniu.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w rekrutacji (szczególnie osób z branży IT).