Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy Programista Dynamics CRM Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • projektowanie i budowa rozwiązań programistycznych Microsoft Dynamics CRM
  • integrowanie systemu CRM z innymi systemami
  • optymalizacja procesów w Dynamics CRM

Oczekiwania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia we wdrażaniu i programowaniu w Microsoft Dynamics CRM
  • znajomość ASP.NET, Web Services WSDL, WCF, JavaScript
  • znajomość platformy .NET i języka C#
  • znajomość angielskiego przynajmniej na poziomie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • dostęp do najnowszych technologii
  • bogaty pakiet socjalny

Dodatkowe atuty:

  • znajomość MS SQL, Reporting Services i Integration services
  • doświadczenie z Jira i Bamboo