Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT działającego na rynkach wielu krajów Europy i Ameryki szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant II linii wsparcia Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zgłoszeń elektronicznych i telefonicznych od użytkowników
  • Diagnozowanie zgłoszonych incydentów oraz samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Monitorowanie zarejestrowanych zgłoszeń
  • Dbałość o przestrzeganie procedur w zakresie wsparcia IT
  • Odpowiedzialność za kontakt z użytkownikiem końcowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnym wparciu użytkowników końcowych w zakresie rozwiązywania incydentów teleinformatycznych
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub techniki informacyjnej lub automatyki i robotyki lub mechatroniki lub elektroniki lub telekomunikacji
  • Posiadanie certyfikatu ITIL na poziomie co najmniej Foundation bądź chęć zdobycia go
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu umowy o pracę
  • Realna szansa rozwoju i awansu
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie co najmniej jednego z poniższych certyfikatów typu:
    • MCSA Windows 7
    • MOS Expert
  • Posiadanie certyfikatu HDI na poziomie co najmniej HDI Customer Service Representative IIR Certyfikowany Help Desk Manager
  • Ważne poświadczeniem bezpieczeństwa "zastrzeżone"