2016-10-06 15:08

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania Teleinformatyczne, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Regionalny Kierownik Sprzedaży - sektor telekomunikacyjnyWarszawa

Zadania:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów w zakresie rozwiązań infrastrukturalnych sieciowych z sektora operatorów telekomunikacyjnych
  • Budowanie pozycji sprzedażowej i negocjacyjnej u największych operatorów telekomunikacyjnym
  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji na szczeblu decyzyjnym i merytorycznym
  • Współpraca z producentami i dostawcami - budowanie i utrzymywanie relacji niezbędnych do pozyskiwania kontraktów u klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Udział w szkoleniach merytorycznych, konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży/marketingu (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym

Wymagania:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie - poparte sukcesami - w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych do klientów z sektora telekomunikacyjnego
  • Wykształcenie wyższe lub odpowiadające mu doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność budowania relacji z osobami na szczeblu decyzyjnym i merytorycznym
  • Kilkuletnie doświadczenie w długofalowej współpracy z kluczowymi klientami z sektora telekomunikacyjnego
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych - preferowana wiedza z zakresu: oferowania kompleksowych usług/rozwiązań IT/Telco, szczególnie rozwiązań z zakresu infrastruktury sieciowej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Samodzielność i nastawienie na cel

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)
Wyślij CV