Dla naszego klienta, który jest liderem na rynku tworzenia systemów do wykrywania plagiatów prac naukowych i dyplomowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Projektant - Programista Java Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania na potrzeby serwisu naszego Klienta oraz utrzymanie go na najwyższym poziomie
  • dbanie o jakość dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość Java oraz wzorców projektowych
  • znajomość budowy aplikacji webowych oraz technologii:
    • Spring, Hibernate, REST-api
    • Javascript, AngularJS
    • HTML 5, CSS, SASS, LESS
  • znajomość zagadnień wielowątkowości
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL oraz NoSQL
  • znajomość narzędzi: Gradle, Git, Maven
  • bardzo dobra znajomość systemów Linux, poleceń powłoki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na współpracę z zespołami zagranicznymi

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole w firmie będącej od 13 lat liderem na rynku edukacyjnym
  • koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • lokalizację biura blisko metra
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • sokowirówkę w biurze
  • pyszną kawę :-)