Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. Rekrutacji (360) - 3500 - 7000 netto Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

Jeśli interesuje Cię praca z ludźmi, jesteś kreatywną osobą oraz żadna bariera nie jest dla Ciebie przeszkodą nie do pokonania - TeamQuest jest miejscem stworzonym dla Ciebie!

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla,
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych do małych, średnich, dużych firm jak i do międzynarodowych korporacji,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Doradztwo w zakresie usług HR,
  • Realizowanie założonych planów i raportowanie wyników.

Wymagania:

  • Minimum roczne, poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku Konsultanta 360 w Agencji Rekrutacyjnej,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne
  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych,
  • Znajomości specyfiki polskiego rynku rekrutacyjnego.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i zmiennej
  • Cześć stała w zależności od doświadczenia - 3500 - 7000 PLN + VAT
  • Transparentny, prosty system premiowy, pozwalającego na osiąganie wysokich premii,
  • Umowa B2B,
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne,
  • Regularne lekcje języka angielskiego,
  • Owoce w biurze.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rekrutacji IT