2016-10-01 21:49

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT, wdrażającej rozwiazania ERP szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - systemy ERP i CRMWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż systemów klasy ERP
  • Utrzymywanie i rozwój dobrych długoterminowych relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami
  • Dbałość o realizację założonych planów sprzedaży oraz osiąganie wzrostu sprzedaży i udziału firmy na rynku
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji handlowych, negocjacje i finalizowanie kontraktów
  • Budowanie dobrego wizerunku i reprezentowanie firmy
  • Bieżąca współpraca z kierownikami projektów i konsultantami/ wdrożeniowcami
  • Analizowanie danych dotyczących wyników sprzedaży, analiza konkurencji
  • Dbałość o podnoszenie kwalifikacji oraz realizacja własnego planu rozwoju

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie udokumentowane sukcesami doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań IT (rozwiązania typu ERP, CRM, BI itp.)
  • Dobrej znajomości rynku rozwiązań ERP
  • Umiejętności planowania i konsekwentnej realizacji strategii sprzedaży
  • Swobody w nawiązywaniu relacji handlowych z przedstawicielami zarządów i kadry kierowniczej potencjalnych klientów
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych, analitycznych i negocjacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz silnego zorientowania na realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenia wyższego
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy