2016-10-01 21:43

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora bezpieczeństwa technologii teleinformatycznych, leadera w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Operator w centrum monitorowania bezpieczeństwaWarszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie raportów z monitorowania bezpieczeństwa infrastruktury IT
  • Klasyfikacja zdarzeń zgodnie z wytycznymi
  • Postępowanie zgodnie z ustalonymi procedurami obsługi incydentów
  • Współpraca z zespołami ds. reagowania i analiz w kraju i zagranicą
  • Wsparcie przy diagnozie problemów i usuwaniu awarii systemów monitorowania

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne
  • Wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym 24x7x365 - zmiany 12 godzinne)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność korzystania z pakietu biurowego MS Office, w szczególności z aplikacji MS Word i MS Excel.

Firma oferuje:

  • Niezbędne szkolenia z zakresu obsługi narzędzi pracy operatora
  • Pracę nad ciekawymi zagadnieniami w przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie