Dla naszego Klienta, polskiej firmy działającej na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista SAP ABAP Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • prace programistyczne w obszarze rozwoju SAP ERP.
  • udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych w SAP ABAP

Oczekiwania:

  • minimum 2 lat doświadczenia jako programista SAP ABAP
  • znajomości języka programowania ABAP oraz ABAP OO
  • podstawowej znajomości technologii ABAP Web Services
  • znajomości technologii integracji pomiędzy SAP ERP a SAP PI
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Proponujemy:

  • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • możliwość rozwoju w integracji z HANA i HYBRIS
  • bardzo dużą możliwość rozwoju zawodowego w kierunku konsultanta funkcjonalnego
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole

Dodatkowe atuty:

  • znajomość SAPUI5 i umiejętność tworzenia graficznych interfejsów użytkownika