2016-10-04 21:36

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - rozwiązania siecioweWarszawa

Realizowane zadania:

  • Samodzielna sprzedaż rozwiązań sieciowych oferowanych przez firmę zarówno do sektora prywatnego jak i publicznego
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjowanie umów, finalizacja sprzedaży)
  • Aktywna budowa marketingowego potencjału pracodawcy na rynku rozwiązań sieciowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Rozbudowa portfolio usług u istniejących Klientów firmy o rozwiązania sieciowe
  • Realizacja przyjętych planów sprzedażowych
  • Utrzymania i budowa relacji z kluczowymi Vendorami
  • Monitorowanie i analiza działań firm konkurencyjnych
  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach produktowych

Wymagania:

  • Minimalnie trzyletnie doświadczenie w sprzedaży kompleksowych rozwiązań informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość rynku IT, a w szczególności rozwiązań sieciowych
  • Znajomość rozwiązań softwarowych do Zarządzania usługami i Monitorowania Infrastruktury i Aplikacji IT będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i aktywność w sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży i retencji
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnego procesu sprzedaży
  • Wysoka motywacja do osiągania założonych celów
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • Inicjatywa, aktywność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilnaą formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
Wyślij CV