2016-10-02 13:26

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora bezpieczeństwa technologii teleinformatycznych, leadera w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Audytor systemów MicrosoftWarszawa

Zadania:

  • Prowadzenie testów sprawdzających poprawność konfiguracji i bezpieczeństwo systemów w technologii Microsoft i baz danych,
  • Analiza wyników testów i ustalanie stanu faktycznego,
  • W razie stwierdzenia nieprawidłowości lub zagrożeń - ustalanie przyczyn i ewentualnych skutków oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań,
  • Śledzenie na bieżąco najnowszych rozwiązań biznesowych oferowanych na platformę Windows

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie przy administracji złożonej infrastruktury IT minimum 3 lata,
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych serwerowych Windows Server 2008 / 2012,
  • Znajomość usług katalogowych Active Directory,
  • Znajomość systemu pocztowego Exchange
  • Znajomość rozwiązań opartych na technologii SharePoint,
  • Znajomość zapory aplikacyjnej Microsoft ISA,
  • Znajomość rozwiązań bazodanowych: MS-SQL Server, Oracle, Sybase,
  • Znajomość systemów archiwizacji danych i antywirusowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne na poziomie minimum inżyniera lub licencjata,
  • Mile widziane posiadanie certyfikatów MCSA, MCSE, MCITP, MCTS oraz producentów HP, Symantec, Cisco, itp.,
  • Mile widziane doświadczenie jako audytor bezpieczeństwa IT

Proponujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.