Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się software house tworzącego dedykowane rozwiązania IT dla zachodnich partnerów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik działu wytwarzania oprogramowania/Aplikacje mobilne Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Wsparcie techniczne dla Team'u
  • Zbieranie wymagań
  • Zadania z obszaru architektury
  • Nadzór nad bieżącym utrzymaniem systemów
  • Testowanie
  • Zarządzanie Team'em projektowym

Wymagania:

  • Znajomość metodologii Scrum
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołów projektowych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu procesu rekrutacyjnego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi
  • Znajomość technologii:
    • RoR Golang albo Python
    • C/C++/C#
    • Android/iOS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Możliwość krótkich wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy: B2B lub umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Innowacyjne projekty, pracę pełną wyzwań
  • Międzynarodowe środowisko
  • Przyjazną atmosferę
  • Ubezpieczenie
  • Elastyczne godziny pracy