2016-10-08 21:22

Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT działającego na rynkach wielu krajów Europy i Ameryki szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Integration Engineer - biegły język angielski i niemieckiWarszawa

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w procesie wdrażania (release) systemów informatycznych
  • Zapewnienie poprawnej konfiguracji środowisk (środowiska: testowe, preprodukcja i produkcja)
  • Zapewnienie poprawnej integracji między systemami.
  • Dbanie o spójność i aktualność dokumentacji technicznej, procedur eksploatacyjnych itp.
  • Współtworzenie scenariuszy testowych
  • Wsparcie podczas testów systemów
  • Weryfikacja dokumentów analizy biznesowej i projektów technicznych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego - obligatoryjnie - komunikacja w języku angielskim i niemieckim, dokumentacja po angielsku
  • Znajomość systemów operacyjnych: Windows Server i Linux/Unix
  • Znajomość technologii Java - w tym serwery aplikacyjne: Tomcat, Jboss, Apache
  • Znajomość Java SE/EE, Maven2, itp
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w środowisku rozproszonym - część zespołu w Polsce, plus zewnętrzni dostawcy usług
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji (testy funkcjonalne, wydajnościowe, obsługa błędów, itp)
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej
  • Gotowość pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem
  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia
Wyślij CV