Dla naszego Klienta, jednej z najwiekszych firm medialnych w Polsce, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Adminstrator Sieci Komputerowej Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • utrzymanie sieci komputerowej Działu Techniki
  • utrzymanie pamięci masowych Działu Techniki
  • prace wdrożeniowe oraz konsultacje w zakresie infrastruktury, architektury i sieci komputerowej
  • monitorowanie systemów oraz przeciwdziałanie awariom
  • dokumentowanie systemów oraz procesów związanych z administrowanymi systemami

Wymagania:

  • minimum 4-letniego doświadczenia w administrowaniu siecią
  • minimum4-letniego w serwerami pod kontrolą systemu Linux
  • certyfikatów z zakresu administrowania urządzeniami CISCO (CCNA lub wyższy stopień)
  • wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane w zakresie systemów informatycznych
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na opracowanie dokumentacji technicznej
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • szybkości w działaniu

Firma oferuje:

  • pracę w wiodącej w Polsce grupie medialnej
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

Mile widziane:

  • znajomość zarządzania relacyjnymi bazami danych (SQL, BigData)