Dla naszego Klienta, lidera na rynku systemów dla firm produkcyjnych CAD/CAM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista IOS/Android Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca w charakterze programisty w kilkuosobowym zespole,
  • Projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń,
  • Rozwój aplikacji biznesowych dla klientów firmy,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w rozwijaniu komercyjnych aplikacji w języku Java na platformę Android,
  • Co najmniej rocznego komercyjnego doświadczenia na stanowisku iOS Developer'a,
  • Solidnej wiedzy o Objective-C albo Swift,
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych, w szczególności związanych z wydajnością aplikacji mobilnych,
  • Praktyki w programowaniu w środowisku Android Studio,
  • Znajomość Cocoa Touch i Cocoa Pods,
  • Znajomości najpopularniejszych bibliotek Android.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczna forma zatrudnienia na Umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów,
  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej.

Dodatkowe atuty:

  • Aplikacje zamieszczone w App Store albo Google Play Market będą atutem.