2016-10-09 21:30

Oferta pracy: Oferta pracy IT Program Manager - SAPWarszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad programem wdrożenia systemu SAP w grupie spółek w Polsce
  • Opracowanie i wdrożenie strategii zapewniającej zgodność wykonania projektów wdrożeniowych z budżetem czasowym i kosztowym
  • Odpowiedzialność za zakończenie poszczególnych faz projektów zgodnie z harmonogramem
  • Nadzór nad wytwarzaniem, odbiorem, testowaniem i wdrożeniem wykonanych projektów
  • Nadzór i koordynacja pracy zewnętrznych dostawców usług wdrożeniowych
  • Współpraca z właścicielami procesów biznesowych i zespołami wdrożeniowymi
  • Budowanie dobrych relacji z klientem wewnętrznym i innymi zespołami

Od kandydata oczekujemy:

  • Ukończona uczelnia wyższa - kierunek informatyka, telekomunikacja bądź kierunki pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji dużych, wielooddziałowych projektów wdrożeniowych systemów klasy ERP - SAP realizowanych równolegle
  • Doświadczenie w nadzorze i realizacji wdrożeń systemu SAP jako kierownik projektu
  • Doświadczenie w koordynacji prac zewnętrznych dostawców usług
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami oraz co najmniej kilkuletnie doświadczenie praktyczne w ich stosowaniu
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem projektu min. 10 mln PLN rocznie
  • Znajomość oraz doświadczenie w realizacji całego cyklu projektu: koncepcji, planowania, budżetowania, oraz samej realizacji zgodnej z harmonogramem
  • Znajomość procesu planowania, koordynacji budżetu oraz planowania kosztów
  • Umiejętność organizacji prac oraz zaangażowanie odpowiednich działów w określone etapy realizacji zlecenia
  • Systematyczne raportowanie oraz ocena ryzyka
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób zaangażowanych w realizacje projektów
  • Umiejętność motywowania członków zespołu projektowego
  • Samodzielność w pracy
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność wyznaczania wspólnych celów projektowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze
  • Doskonała umiejętność zapobiegania konfliktom i ich rozwiązywania
  • Duża dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość kierowania jednym z największych wdrożeń SAP w Europie
Wyślij CV