2017-09-15 10:01

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się międzynarodowego Software House tworzącego dedykowane rozwiązania IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end Developer ze znajomością AngularJS - Praca zdalnaPraca zdalna

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 2 letnie, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość AngularJS, (ew Angular 2) i Typescript.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi oddziałami firmy.
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS, SASS.
  • Znajomość najnowszych technologii frontend'owych.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności.
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych.
  • Ubezpieczenie.
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.