Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się wyszukiwaniem lokalnym poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista JavaScript Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie frontendu do CRM-a realizowanego w architekturze mikroserwisowej;
  • Praca przy rozwoju produktu,
  • Praca w Zespole Scrum.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość JavaScript (preferowany angular 2);
  • Znajomość SQL, Subversion/GIT.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pakiet ubezpieczeniowy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość HTML, CSS.
Wyślij CV