2016-12-06 20:37

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się wyszukiwaniem lokalnym poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Software DeveloperWarszawa

Opis stanowiska:

  • Praca w projekcie dotyczącym przebudowy systemów wsparcia sprzedaży;
  • Projekt stworzony w Zend.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu PHP z użyciem Zend Framework (preferowane doświadczenie w rozwoju systemów back-end i/lub CRM);
  • Swobodne posługiwanie się SQL,Subversion/GIT;
  • Znajomość baz danych NoSQL,JavaScript, Perl będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pakiet ubezpieczeniowy;
  • Praca w fajnym zespole SCRUM