2016-10-03 16:37

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Linux i Aplikacji WebowychWarszawa

Zadania:

  • Instalacja, konfiguracja i zarządzanie serwerami, oprogramowaniem i aplikacjami w środowisku Linux;
  • Monitorowanie systemów i aplikacji oraz tworzenie kopii zapasowych;
  • Analizowanie złożonych problemów systemowych;
  • Utrzymywanie serwisów opartych na infrastrukturze chmury obliczeniowej Amazon Web Services;
  • Współpraca z innymi działami podczas realizacji projektów oraz z zewnętrznymi dostawcami usług;
  • Instalacja środowisk wspomagających procesy tworzenia i testowania oprogramowania (infrastruktura microserwisowa)

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w administrowaniu OS Linux (Debian, Ubuntu);
  • Doświadczenie w konfigurowaniu serwisów www (Apache, Nginx);
  • Znajomość narzędzi wspierających infrastrukturę projektową (SVN, Git, Jenkins);
  • Umiejętność pisania skryptów (Bash,Perl, Python);
  • Znajomość narzędzi do monitorowania systemów i aplikacji oraz zbierania i analizy logów (Zabbix, ELK);
  • Ogólna wiedza z zakresu baz danych (MySQL,PostgreSQL, MongoDB);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • Udział w projektach realizowanych w oparciu o najnowsze technologie i narzędzia;
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach dostosowanych do ścieżki rozwoju.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość narzędzi Amazon Web Services;
  • Znajomość narzędzi wspierających infrastrukturę projektową Puppet.
Wyślij CV