Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy :

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester Testów Manualnych Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wykonywanie testów manualnych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych jako QA
  • Znajomość JIRA
  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejetność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie B2B
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze ubezpieczeniwym
Wyślij CV