2017-02-03 21:38

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy :

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester Testów ManualnychWarszawa

Zadania:

  • Wykonywanie testów manualnych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych jako QA
  • Znajomość JIRA
  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejetność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie B2B
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze ubezpieczeniwym