2016-10-09 14:00

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Wdrożeniowy Systemu OptimaWarszawa

Zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych systemu Comarch Optima
  • Analiza potrzeb biznesowych i proponowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • Konfigurowanie funkcjonalności systemu
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Codzienna współpraca z zespołem programistów
  • Merytoryczne wsparcie sprzedaży

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia jako konsultant wdrożeniowy systemu Comarch Optima
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne
  • Praktyczna znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • Praktyczna znajomość zagadnień analizy biznesowej
  • Wysoka samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja czasu
  • Nastawienie na cel i konsekwencja w działaniu
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność współpracy z Klientem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV