2016-11-28 20:38

Dla naszego klienta świadczącego usługi w zakresie informatyki, automatyki przemysłowej oraz automatyki budynków, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end DeveloperWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania dla wizualizacji pracy systemu przeciwpożarowego polegającym na tworzeniu aplikacji internetowej od strony klienta a także od strony wersji serwerowej tej aplikacji

Wymagania:

  • Dobrej znajomości technologii zwązanych z tworzeniem serwisów internetowych JavaScript HTML,CSS
  • Znajomość przynajmniej jednej biblioteki javascriptowej takiej jak Angular, Knockout
  • Znajomość MS SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w atrakcyjnych projektach
  • Praca w miłym zespole
  • Szanse rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość C#
  • Znajomość systemów BMS/SCADA
  • Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD
  • Doświadczenie w pracy z C#
  • Doświadczenie w programowaniu wykorzystującym bazę danych
Wyślij CV