2016-12-08 20:56

Dla Naszego Klienta uznanego eksperta w programowaniu i nowoczesnych sieciach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer / Senior Java Developer - obie wersje: 7 i 8Warszawa

Realizowane zadania:

  • współuczestnictwo w projektowaniu systemu
  • implementację i rozwój systemów informatycznych
  • bardzo dobra znajomość języka Java w wersji 7 i 8
  • rozwój nowych aplikacji webowych dla klientów zagranicznych
  • dbanie o jakość pisanego kodu
  • tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej
  • wsparcie lub uczestnictwo w etapach:
    • testów,
    • wdrożenia,
    • utrzymania

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość:
    • Java w obu wersjach: 7 i 8
    • HTML5 & CSS3 & JavaScript
    • język angielski
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z językiem SQL
  • wykształcenie wyższe
  • duża komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne formy zatrudnienia:
    • umowa o pracę
    • B2B
  • pracę przy rozwojowych projektach z użyciem najnowszych technologii
  • uczestnictwo w zagranicznych projektach
  • realne szanse rozwoju zawodowego
  • ciekawe biuro
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w sympatycznym zespole :-)

Mile widziane:

  • znajomość którejś z metodyk pracy:
    • Agile
    • TDD
  • znajomość frameworku AngularJS