2017-02-26 19:34

Dla naszego Klienta poszukujemy obocnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java 7,8 DeveloperWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania do konfigurowania urządzeń / maszyn dla firm produkcyjnych
  • Dbanie o najwyższe standardy jakości kodu

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java w wersji 7.0 lub 8.0
  • Gotowość do podjęcia 4-tygodniowego, płatnego szkolenia poza granicami Polski
  • Gotowość rozpoczęcia pracy z początkiem listopada 2016 roku
  • Znajomość technologii front-endowych
    • HTML
    • JavaScript
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności programistycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie przy projekcie rozwojowym w biurze w Centrum Warszawy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w fajnym, międzynarodowym zespole
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego, dofinansowanie do szkoleń oraz kursów)
  • Możliwości poszerzania kompetencji

Mile widziane:

  • Znajomość Angular JS
Wyślij CV