Nasz klient to operator najnowocześniejszej, najbogatszej pod względem oferty programowej platformy płatnej telewizji w Polsce a także superszybkiego Internetu LTE i telefonii komórkowej. Firma, posiadająca mocne zaplecze techniczne i zatrudniająca ponad 500 ludzi. Aktualnie poszukujemy doświadczoną osobę, która wzmocni warszawski zespół analityczny IT.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk systemowo- biznesowy Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • analiza wymagań systemowo- biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział IT
  • tworzenie specyfikacji wymagań systemowo- biznesowych w ramach projektów
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT

Oczekiwania:

  • min. 4-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Analityka Systemowo- Biznesowego w Dziale IT
  • umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe
  • bardzo dobrej znajomości języka SQL
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne rozumienie dokumentacji technicznej
  • komunikatywności
  • proaktywności

Firma oferuje:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań
  • wysoką kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy telewizyjnej
Wyślij CV