2016-10-09 21:06

Dla naszego klienta, wiodącej firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Samodzielny Account ManagerWarszawa

Opis stanowiska:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowa portfolia nowych i potencjalnych klientów na rynku centralnej Polski
  • Tworzenie marketingowej przewagi pracodawcy przez aktywne uczestniczenie w konferencjach i szkoleniach organizowanych zarówno przez pracodawcę jak i partnerów handlowych
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjowanie umów)
  • Opracowywanie umów handlowych (w bliskiej współpracy z działem prawnym)
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów pod kątem rozwiązań znajdujących się w portfolio firmy
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Raportowanie działalności handlowej do Dyrektora Handlowego

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży IT) - doświadczenie w sprzedaży usług bazujących na wdrożeniach infrastruktury sieciowej, rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz rozwiązań sieciowych itp.
  • Znajomość funkcjonowania rynku w zakresie podaży rozwiązań teleinformatycznych
  • Doświadczenie we współpracy z głównymi producentami rozwiązań IT będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim w piśmie (wymagana) i w mowie (mile widziana)
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej firmie
  • Atrakcyjny system wynagradzania przygotowywany indywidualnie dla każdego kandydata
  • Wsparcie w procesie sprzedaży udzielane przez zespół inżynierów o najwyższych kwalifikacjach
  • Intensywny rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w indywidualnie opracowanej, dopasowanej do profilu kandydata, ścieżce szkoleniowe
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę w miłej, "nie korporacyjnej" atmosferze