2016-10-02 11:55

Dla naszego Klienta, lidera na rynku systemów dla firm produkcyjnych CAD/CAM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. wdrożeń i szkoleńWarszawa

Zadania:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych z zakresu firmowego systemu sprzedaży.
  • Instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Przeprowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania.
  • Doradztwo w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego.
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej, raportów z zakresu realizowanych projektów.
  • Opieka powdrożeniowa ( do 2-3 tyg. po wdrożeniu).

Wymagania:

  • Znajomość sprzętu komputerowego, urządzeń sieciowych (podłączenie, konfiguracja).
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows (podstawy administracji systemem MS Windows Server).
  • Znajomość MS SQL ( poziom zapytań).
  • Komunikatywność.
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Zróżnicowane zadania związane z procesami biznesowymi oraz technicznymi aspektami wdrożeń systemów.
  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia zawodowego.