2016-10-08 07:46

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer (Symfony)Warszawa

Realizowane zadania:

  • Bliska współpraca z Technical Architectem, udział w projektowaniu, analizie i estymowaniu projektów,
  • Programowanie i utrzymanie aplikacji,
  • Wsparcie oraz coaching junior programistów,
  • Dbanie o wysoką jakość kodu - code review, code refactoring, test coverage,
  • Raportowanie statusu postępu prac.

Wymagania:

  • Min. 1,5-2 lata doświadczenia w programowaniu w PHP poparte konkretnymi projektami,
  • Dobrej znajomości programowania obiektowego/wzorców projektowych,
  • Dobrej znajomość frameworka Symfony 2 lub 3,
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych (SQL),
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem: HTML5, CSS3, JQuery,
  • Umiejętność pracy z GIT,
  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Doświadczenie w pracy w zespole,
  • Znajomośc języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Firma oferuje:

  • Nieformalną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • Elastyczne formy współpracy,
  • Pracę przy ciekawych sturtupach IT,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności technicznych w zespole doświadczonych programistów,
  • Realny wpływa na procesy IT w zespole developerskim,
  • Pyszną kawę ;)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z systemem JIRA,
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile (Scrum, Kanban),
  • Znajomość narzędzi z obszaru Continuous Integration,
  • Znajomość systemów Linux i konfiguracji serwera webowego.
Wyślij CV