2016-10-01 21:16

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, producenta rozwiązań klasy ERP, CRM, BI szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Lider zespołu Business IntelligenceWarszawa

Realizowane zadania:

  • Aktywne wsparcie sprzedaży systemów klasy Business Intelligence,
  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej i sprzedażowej systemów BI,
  • Aktywne uczestnictwo w targach i konferencjach jako prelegent,
  • Zarządzanie podległym zespołem - definiowanie celów, motywowanie, szkolenie i coaching,
  • Dbanie o wyniki zespołu i rentowność projektów,
  • Odpowiedzialność za wykonanie przez zespół projektów wdrożeniowych w przewidzianym budżecie i zgodnie z harmonogramem.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyczne, inżynierskie lub pokrewne),
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub minimum 3 zakończone wdrożenia systemu systemów klasy Business Intelligence w charakterze kierownika projektu,
  • Posiadanie umiejętności i wiedzy z zakresu rozwiązań Business *Intelligence (preferowane Prophix),
  • Doświadczenie w pracy z systemami opartymi o technologie OLAP,
  • Bardzo dobra znajomość SQL,
  • Znajomość technik ETL,
  • Umiejętność zarządzania projektami i zespołem,
  • Proaktywne i prosprzedażowe podejście do wykonywanych zadań,
  • Umiejętność definiowania celów biznesowych i konsekwencja w ich realizacji,
  • Silne umiejętności konsultacyjne i analityczne,
  • Znajomość procesu planowania, koordynacji budżetu oraz planowania kosztów,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy z Klientem na wszystkich szczeblach organizacji,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, notebook, telefon)
  • Pakiet medyczny i pakiet sportowy.