2016-10-06 06:27

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, lidera w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Koordynator Usług ITWarszawa

Opis stanowiska:

  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Informatyki i Rozwoju Systemów Biznesowych
  • Bliska, oparta na zasadach partnerskich, współpraca z szefami zespołów IT: Utrzymania, Rozwoju Aplikacji oraz Integracji i właścicielami procesów biznesowych
  • Zarządzanie Zmianą
    • koordynacja działań dotyczących oceny zmiany w ramach procesu
    • prowadzenie zebrań Rady do spraw Zmiany
    • zarządzanie Rejestrem i Kalendarzem Zmian
    • zarządzanie Katalogiem Zmian Standardowych
  • Zarządzanie dostawcami usług IT
    • aktualizacja dokumentacji Usług
    • definiowanie i modyfikowanie mierników jakości Usług IT oraz ich bieżąca kontrola
    • rozliczanie dostawców z parametrów świadczonych usług IT oraz ustalanie ew. planów naprawczych
  • Wsparcie Biznesu
    • w zakresie definicji wymagań stawianych usługom IT
    • stworzenia wspólnego koszyka usług IT dla wszystkich działów biznesowych
    • określenia kosztów usług IT
    • pilnowanie standardów bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Znajomość usługowego modelu zarządzania Informatyką zgodnego z biblioteką najlepszych praktyk ITIL
  • Umiejętność przekładania celów procesów biznesowych na parametry *Usług IT
  • Dobre zrozumienie celów biznesowych (oraz tego jak IT przyczynia się do ich realizacji)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • Kompetencje techniczne ze zdolnością przełożenia ich na pojęcia zrozumiałe dla biznesu
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (komunikacja: ustna, pisemna i prezentacyjna) oraz negocjacyjne
  • Zdolność do pracy w stresie (umiejętność rozwiązywania stresujących sytuacji w spokojnym tonie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) z możliwością rozszerzenia na pakiet rodzinny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport) z możliwością rozszerzenia na osobę towarzyszącą i dzieci

Mile widziane:

certyfikat ITIL

  • certyfikaty Prince2/PMI
  • doświadczenie w branży logistycznej