Dla Naszego Klienta - platformy mutimedialno- cyfrowej, kluczowego dostawcy najlepszych programów na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Projektant - Programista PL/SQLWarszawa

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, implementowanie i rozwój głównego systemu klasy CRM wewnątrz organizacji
  • tworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowej
  • współpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych rozwiązań informatycznych.
  • zmiana na poziomie bazy danych przepływów procesów biznesowych
  • tworzenie raportów ad-hoc

Oczekiwania:

  • min. 2-letniego komercyjnego doświadczenia w tworzeniu i rozwoju - aplikacji software'owych
  • znajomości bazy danych Oracle i języka PL/SQL
  • znajomości języka programowania Java
  • umiejętność tworzenia skomplikowanych selektów i procedur składowanych
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej
  • wyższego informatycznego wykształcenia.

Proponujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań
  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy telewizyjnej
Wyślij CV