2016-10-01 21:26

Dla naszego Klienta, wiodącej Firmy dostarczającej rozwiązania IT (software house) szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Handlowy - Key Account ManagerWarszawa

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży oferty naszego klienta wśród firm z sektora Finansowo - Bankowego
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela klientów
  • Udział w konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży usług wdrożeniowych/rozwiązań softwareowych (preferowane rozwiązanie softwareowe dedykowane do klientów z sektora finansowo - bankowego)
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań dedykowanych:
    • Preferowana wiedza z zakresu oferowania usług wytwarzania oprogramowania zgodnie z zapotrzebowaniem klienta
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Duża samodzielność

Proponujemy:

  • Umowę o pracę bądź inne formy współpracy
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)