2016-11-25 10:53

Dla naszego Klienta, lidera świadczącego profesjonalne usługi dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz innych czolowych firm z sektora finansowego, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Team Leader - Programista .NETWarszawa

Realizowane zadania:

  • Zarządzanie zespołem Programistów .Net,
  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
  • Planowanie pracy zespołu i weryfikacja merytoryczna wyników pracy członków zespołu
  • Pełnienie roli eksperta technicznego w dziedzinie .Net
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej
  • Współpraca z pozostałymi Wydziałami Firmy
  • Wsparcie Użytkowników systemów informatycznych odnośnie rozwijanych aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, wskazane informatyczne
  • Przynajmniej trzyletniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku C# i .NET
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji
  • Znajomość:
    • ASP.NET MVC, .Net Windows Forms, ORM (Entity Framework), DI
    • języka T-SQL
    • środowiska Visual Studio 2015 (lub starszych wersji)
  • Zaawansowanej znajomości SQL i T-SQL oraz doświadczenia w optymalizacji zapytań i baz danych
  • Praktycznej znajomości narzędzi typu:
    • continous integration
    • code review
    • automated testing
  • Doświadczenie w pracy nad dużymi bazami danych
  • Pożądane kompetencje i cechy osobowe:
    • osobowość lidera zespołu
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • zdolności analityczne, sumienność, dokładność
    • umiejętność pracy w zespole
    • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Udział w interesujących i unikalnych projektach informatycznych a takze

możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami i pasjonatami w swej dziedzinie

  • Pracę w doświadczonym, energicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość realizowania sie i pogłębiania swojej pasji w Sekcjach Firmowych:Piłki Nożnej, Fotograficznej,Szkółce Programowania, Biegowej, Rowerowej oraz w warsztatach kulinarnych
  • W ramach umilenia pracy zapewniamy owocowe czwartki

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczne doświadczenie z usługami SSIS i SSRS dla SQL Server 2012 oraz znajomość zagadnień związanych z CSS, JavaScript, HTML, JQuery
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem