2016-10-01 14:42

Dla naszego Klienta, czołowego producenta aplikacji mobilnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer - specjalista od aplikacji mobilnychWarszawa

Opis stanowiska:

  • Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
  • Implementacja i wdrażanie aplikacji
  • Dokumentacja kodu
  • Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS
  • Dobra znajomość frameworków JavaScript np. jQuery
  • Mile widziana znajomość Git lub SVN
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji lub stron webowych w JavaScript
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dofinansowanie Karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju
Wyślij CV