2016-09-30 15:43

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej aplikacje mobilne dla największych globalnych marek, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Doświadczony programista Node.jsWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji przy użyciu platformy Node.js
  • Tworzenie rozwiązań wykorzystując najnowsze trendy z dziedziny front-end'u i back-end"u
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Projektowanie i implementacja warstwy prezentacji poszczególnych funkcjonalności aplikacji
  • Praca z bazami danych Redis, PostgreSQL lub MongoDB

Od kandydata oczekujemy:

  • Rozległa wiedza na temat Node.js
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegłość w MongoDB, Redis, PostgreSQL
  • Doświadczenie w tworzeniu i wykorzystywaniu REST API
  • Podstawowa wiedza o HTML/CSS
  • Doświadczenie w pracy z GIT
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

Proponujemy:

  • Świetną lokalizację biura - Centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niecodzienne wyzwania
  • Pracę niemal wyłącznie przy zagranicznych projektach dla największych globalnych marek
  • Możliwości poszerzania kompetencji