2016-10-02 16:17

Dla agencji interaktywnej tworzącej projekty dla międzynarodowych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer - znajomość framework'a Zend lub SymfonyWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy produkcji i modernizacji własnych produktów Firmy
  • Obsługa serwisów internetowych oraz aplikacji wewnętrznych kluczowych klientów

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok komercyjnego doświadczenia w pracy przy budowie/rozwoju aplikacji w zespole developerskim
  • Doświadczenie w pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5 + w ujęciu OOP
  • Umiejętność pisania czystego / semantycznego kodu
  • Odpowiedzialność i umiejętność systemowego rozwiązywania problemów
  • Znajomość HTML5, SCSS
  • Dobre zrozumienie UX
  • Znajomość frameworku Zend i/lub Symfony pozwalająca na samodzielne rozwiązywanie zagadnień programistycznych
  • Znajomość mySQL w stopniu pozwalającym na tworzenie, zarządzanie i optymalizację baz danych
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji typu Git lub SVN
  • Umiejętność analizowania kodu dostarczonego przez podwykonawców

Firma oferuje:

  • Pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia - 8000-10000 PLN brutto przy umowie o pracę (możliwe również rozliczenie w oparciu o B2B)
  • Świetną lokalizację biura
  • Duże możliwości rozwoju
Wyślij CV