Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT PHP Team Leader - Symfony2 Framework Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących stron internetowych dla polskiego oddziału firmy
  • Udział w projektach od etapu koncepcji do fazy wdrożenia w środowisku produkcyjnym
  • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu, dzielenie się wiedzą, wypracowanie najlepszych standardów, metod i procesów kodowania
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem developerskim
  • Pisanie dobrej jakości kodu z wykorzystaniem najlepszych praktyk w zakresie rozwoju oprogramowania
  • Współpraca oraz dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w PHP
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 oraz OOP
  • Doświadczenia w pracy z frameworkiem Symfony2 (ewentualnie Zend2)
  • Znajomość SQL (MySQL)
  • Znajomość GIT
  • Znajomość JavaScript
  • Dbałość o pisanie czystego, zgodnego ze standardami kodu
  • Komunikatywność, doskonałe zdolności interpersonalne

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
  • Znajomość TDD
  • Znajomość Node.js
Wyślij CV