2016-10-05 16:37

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora nowych technologii, specjalizującego się dostarczaniu kluczowych rozwiązań technologicznych na wielu rynkach europejskich poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Starszy techniczny Administrator Aplikacji / starszy właściciel biznesowy aplikacjiWarszawa

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój jednego z kluczowych systemów w organizacji
  • Refaktoring kodu aplikacji
  • Zapewnienie wsparcia działania systemu (wypracowanie adekwatnego poziomu SLA)
  • Analiza i rozwój wymiany danych między aplikacją a innymi systemami zarówno za pomocą szyn danych jak i w modelu "flat file"
  • Rozwiązywanie incydentów dotyczących aplikacji
  • Współpraca z innymi zespołami w tym:
    • z pierwszą linią wsparcia,
    • z drugą linią wsparcia,
    • z administratorami systemów.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu systemów w oparciu o język Java
  • Doświadczenie w pracy z szynami danych (ESB)
  • Doświadczenie w refaktoryzacji i "reverse engineering" kodu aplikacji
  • Praktyczna znajomość C# lub innego języka programowania działającego w środowisku uruchomieniowym .NET
  • Doświadczenie w pracy z bazami MS SQL
  • Umiejętność analizy budowy zaawansowanych zapytań SQL
  • Znajomość zagadnień integracji systemów (SOAP/REST)
  • Podstawowa znajomość serwerów WINDOWS
  • Rozwiązywanie problemów i umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne

Proponujemy:

  • Umowę B2B
  • Pracę dla unikatowej firmy na polskim rynku
Wyślij CV