2016-11-21 21:11

Dla naszego klienta z sektora społecznego, poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer - Projektant Interfejsów UżytkownikaWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie graficznych interfejsów użytkownika z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na ich użyteczność i ergonomię,
  • Projektowanie architektury informacji, interakcji z systemem oraz interaktywnych elementów interfejsu użytkownika,
  • Tworzenie propozycji graficznych, specyfikacji i opisów projektów dla programistów, współpraca z programistami przy tworzeniu aplikacji, testowanie wprowadzonych zmian,
  • Tworzenie szablonów html/css na podstawie przygotowanych projektów graficznych,
  • Rozwój wewnętrznych bibliotek i narzędzi używanych w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Opracowanie spójnych standardów w zakresie rozwiązań graficznych oraz UX,

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność projektowania graficznych interfejsów użytkownika z uwzględnieniem aspektów użyteczności, ergonomii i interakcji z systemem,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i zasad związanych z UI/UX,
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznych interfejsów użytkownika oraz architektury informacji (poparte portfolio prac),
  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS/JavaScript,
  • Dobra znajomość programów graficznych z rodziny Adobe, CorelDraw, itp.,
  • Umiejętność obsługi programów do makietowania np. Axure, Balsamiq, itp.,
  • Umiejętność twórczego myślenia,
  • Samodzielność w przygotowaniu rozwiązań graficznych

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualna ścieżka kariery.
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń.
  • Elastyczny czas pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Microsoft Expression Blend/Web,
  • Znajomość narzędzia JavaFX Scene Builder,