Dla naszego klienta, firmy działającej w branży nowoczesnych technologii związanych z telekomunikacją i informatyką poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Systemów Linux/WindowsWarszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Administracja, monitorowanie i wsparcie systemów stworzonych przez firmę
  • Współpraca z zespołem projektantów i programistów
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Rekomendowanie zmian w systemach
  • Wdrożenia systemów stworzonych przez firmę
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych administrowanych systemów

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień administracji systemami operacyjnymi:
    • Linux (różne dystrybucje)
    • Windows (edycje desktopowe i serwerowe)
  • Przynajmniej podstawowa umiejętność pisania skryptów sh, perl, php
  • Znajomość zagadnień sieciowych (routing, firewalling)
  • Znajomość usług i protokołów sieciowych (smtp, pop3, imap, http, ftp)
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów
  • Znajomość technologii wirtualizacji (zwłaszcza w zakresie produktów vmware)
  • Znajomość SQL i MS SQL
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach

Mile widziane:

  • Efektywna praca w zespole
  • Poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub wyżej.
  • Bezpośrednia współpraca z klientami
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność