2016-10-01 16:37

Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań dla sprzedaży i obsługi klienta, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko;

Oferta pracy: Praca programista JavaScript (AngularJS) DeveloperWarszawa

Zadania:

  • rozbudowa aplikacji front-endowej w modelu SaaS (Software as a Service)

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość JavaScript
  • bardzo dobra znajomość AngularJS
  • znajomość Node.js
  • znajomość technologii front-endowych JavaScript, HTML, CSS
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji

Proponujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca przy ciekawych projektach w najnowszych technologiach
  • możliwość rozwoju posiadanych umiejętności
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość pracy częściowo zdalnie

Mile widziane:

  • znajomość platformy .Net (w tym wzorca projektowego MVC)
Wyślij CV