2016-10-02 07:41

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej, poszukujemy

Oferta pracy: Praca programista Programista C#/.NetWarszawa

Opis stanowiska:

  • udział w tworzeniu aplikacji backendowej do obsługi wniosków kredytowych

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum dwuletnie doświadczenie jako programista .Net
  • dobra praktyczna znajomość C#
  • znajomość:
    • środowiska .Net 3.5/4/4.5 (Visual Studio 2010/2012)
    • WCF/WebServices
    • technologii AJAX
    • narzędzi ORM (EntityFramework, NHibernate)
    • zasad projektowania obiektowego i notacji UML
    • SQL (MS SQL Server 2008/2012)
    • narzędzi i bibliotek związanych ze standardem XML

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie współpracy b2b
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych projektów
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w sektorze finansowym
  • znajomość PostgreSQL
Wyślij CV