2016-11-19 20:13

Dla naszego klienta, prężnie działającego softwarehouse, obsługującego największych klientów z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architekt / Team Leader JavaWarszawa

Zadania:

  • uczestnictwo w projektach integracyjnych i deweloperskich dla sektora finansowego w charakterze architekta / team leader'a
  • zarządzanie pracą zespołu programistów w roli team leader'a
  • udział w projektach utrzymania aplikacji w środowiskach produkcyjnych zgodnie z SLA
  • udział w rekrutacji programistów

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia jako samodzielny programista / architekt w dużych projektach dla sektora finansowego
  • wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań płatniczych (płatności kartowe, mobilne, elektroniczne itp.)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  • wykształcenie na kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • dobra, praktyczna znajomość technologii: Java J2SE, J2EE, Spring, Hibernate
  • znajomość narzędzi do wersjonowania (CVS, SVN, git lub inne)
  • znajomość baz danych (PostgreSQL, Oracle)
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem i framework-ów do testów jednostkowych
  • znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
  • znajomość UML
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • chęć zdobywania nowych umiejętności i chęć przekazywania wiedzy

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie firma-firma
  • brak korporacyjnej atmosfery
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w technologiach mobilnych, bankowości, systemach transakcyjnych
  • mały, dynamiczny, profesjonalny zespół
  • przyjazną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie z JBoss Fuse i Fabric8
  • znajomość Apache Camel, ActiveMQ, CXF
  • znajomość JBoss Application Server lub Apache Tomcat
  • znajomość Docker'a i/lub Vagrant"a