2016-11-19 20:08

Dla Naszego Klienta wydawcy wiodących serwisów ogłoszeniowych z branży nieruchomości w Polsce.

Oferta pracy: Praca programista Samodzielny Programista PHPWarszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie portali ogłoszeniowych
  • tworzenie i rozwijanie systemów informatycznych tworzonych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • programowanie systemów backendowych takich jak systemy importu danych zbieranych z plików o różnych formatach do centralnej bazy
  • tworzenie i optymalizacja kodu HTML, CSS, JavaScript
  • udział w projektowaniu architektury nowych aplikacji

Wymagania:

  • doskonałej (popartej doświadczeniem w dużych projektach) znajomości PHP
  • znajomości tematyki relacyjnych baz danych, zagadnień optymalizacyjnych i języka SQL
  • doświadczenia w budowaniu aplikacji na bazie framework'u Symfony
  • umiejętności tworzenia poprawnego kodu XHTML
  • znajomości CSS i JavaScript (framework jQuery)
  • umiejętnością samodzielnej pracy
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętności skupiania się na perfekcyjnym wykończeniu detali tworzonego oprogramowania

Oferujemy:

  • pracę w miłym, zgranym zespole nad różnorodnymi projektami angażującymi nowoczesne technologie
  • szkolenia wewnętrzne na tematy interesujące pracowników
  • niekorporacyjne otoczenie
  • zatrudnienie w stabilnej firmie z międzynarodowym kapitałem
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych preferencji
  • integrację przy własnym stole do gry w piłkarzyki

Mile widziane:

  • znajomość Linuksa
  • umiejętność pisania skryptów w Bash'u
Wyślij CV