2016-11-25 14:41

Dla jednego z naszych Klientów prężnie działającej agencji reklamowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Doświadczony programista PHPWarszawa

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem projektowym (wspieranie w codziennej pracy młodszych programistów)
  • Tworzenie czytelnego, testowalnego, wysokiej jakości kodu przygotowanego do zmienności wymagań

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość frameworków PHP (najlepiej Symfony2)
  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego.
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych.
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS.
  • Znajomość JavaScript, jQuery, Ajax, REST, JSON.
  • Doświadczenie w pracy z Git.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Chęć do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy oraz do dzielenia się wiedzą z innymi.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistycznym jest dużym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy (umowę o pracę, B2B),
  • Darmową kawę, bardzo dobrą atmosferę w artystyczno-informatycznym zespole we wnętrzach starej sali kinowej, piłkarzyki i bilard oraz CoD,
  • Realny wpływ na udoskonalanie procesów wytwarzania oprogramowania i formę pracy.