2016-09-30 21:50

Oferta pracy: Oferta pracy IT Business Development Manager - sektor telekomunikacyjny lub finansowyWarszawa

Zadania:

  • Budowa portfolio nowych produktów i usług IT, skierowanych do klientów z sektora telekomunikacyjnego lub finansowego
  • Współpraca z Zarządem w zakresie budowy strategii rozwoju usług oraz strategii ich sprzedaży w sektorze telekomunikacyjnym lub finansowym
  • Analiza rynku i konkurencji pod kątem rozwiązań IT dla sektora telekomunikacyjnego lub finansowego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Specyfikacja wymagań klienta i kreowanie nowych rozwiązań biznesowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów
  • Negocjacje i rozmowy handlowe
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań informatycznych do klientów z sektora telekomunikacyjnego lub finansowego
  • Doświadczenie w budowie i zarządzaniu portfolio usług/produktów IT
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych (preferowana wiedza z zakresu: workflow, wyszukiwarki, portale internetowe)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Nastawienie na cel
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Proponujemy:

  • Umowa o pracę lub kontrakt
  • Niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów dedykowanych
  • Doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów IT